Jak začít běhat a hlavně jak u běhání vydržet.
28 rad k běhání + 28 rad ke stravě + 28 zdravotních rad + 28 cviků. Celkem 112 rad + zajímavé příběhy, které tě budou motivovat.
Běhání je pro člověka nejpřirozenějším pohybem.
Kdo s běháním koketuje, brzy ovšem zjistí, že to není jen o tom, vyběhnout. V hlavách běžců a běžkyň se rojí tolik otázek! Jak se obléknout? Kolikrát týdně ideálně běhat? Jak při běhu dýchat? A co dělat, když mě bolí kolena? Proč je žádoucí cvičit? A jak posílit zadek? Můžu běhat nalačno? A proč všichni běžci milují těstoviny?
Nejen na to jsme se s celým týmem zkušených odborníků – Evou Latislavovu, Katkou Lála a Terezou Bartošovou – snažili najít odpovědi. Běh, zdraví, cvičení a výživa.
Čtyři oblasti, čtyřikrát osmadvacet otázek a odpovědí. Moc bychom si přáli, abys tu i ty našel rozřešení tvého problému, tak aby se ti běhalo s radostí, efektivně a hlavně zdravě.
Běh mění životy. Běh je cesta ke změně. Běh netvaruje jen těla, ale i mysl. Přináší barevné zážitky, ale zejména pevná přátelství. Sbližuje. Běh píše tklivé příběhy. Zase jsme se o tom přesvědčili. Zase jsme si to nechtěli nechat pro sebe. Začti se, dojmi se, inspiruj se!
Prostě běž!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.